Rouw en verlies

Live
08 sep. 2025
08
20:00
20:00
Extra
Geaccrediteerd
Aanmelden

Rouw en verlies

Carend is trots om het nieuwe webinarseizoen te openen met een voor ons erg bijzondere spreker: prof. Manu Keirse, pionier in de palliatieve zorg en expert in rouwverwerking. Op maandagavond 8 september geeft hij bij Carend een nieuwe voordracht over rouw en verlies, met bijzondere aandacht voor het verlies van ouders – ook als het kind inmiddels volwassen is.

Manu Keirse, emeritus hoogleraar aan de KU Leuven en voormalig staatssecretaris van Volksgezondheid in België, is al decennialang een van de belangrijkste stemmen op het gebied van verliesbegeleiding. Zijn boek Helpen bij Verlies en Verdriet geldt als hét standaardwerk over rouw in de Lage Landen. Zijn eerdere webinar bij Carend werd als het veruit het best beoordeeld van de afgelopen drie jaar.

In deze lezing laat Keirse zien dat rouwen niet gelijkstaat aan loslaten, maar aan anders leren vasthouden. Met herkenbare verhalen, warme inzichten en praktische handvatten biedt hij troost én richting – voor zowel zorgverleners als ieder ander die met verlies te maken heeft.

Accreditatie is aangevraagd bij: ABAN, NAPA, NVvPO, V&VN, VSR, SKGV voor 2 punten

-2
Annet
Het rouwen bij het verlies van de eerste ouder, lijkt vaak anders dan als de tweede ouder ook overlijdt....net of er dan meer ruimte is en ook de rouw komt, van ouderloos te zijn. Hoe kijkt u hier tegenaan?
Login en meld je aan bij het webinar om vragen in te dienen.

Sprekers

Manu Keirse
Hoogleraar psychologie & auteur

Accreditatie aangevraagd

Sprekers