Nieuws Columns Webinars Congressen Opleidingen Podcast Forum
Alle resultaten

Webinar 'Medicatie in de Stervensfase' van vanavond is vol

17-10-2024
Webinar 'Medicatie in de Stervensfase' van vanavond is vol

Helaas hebben we de inschrijving van het Webinar 'Medicatie in de Stervensfase' dat vanavond plaatsvindt, moeten sluiten. Er hebben zich meer dan 1000 huisartsen, apothekers en medisch specialisten voor dit webinar ingeschreven. 

Omdat daarmee het maximaal aantal deelnemers bereikt is wat technisch mogelijk is, hebben we de inschrijving moeten sluiten. Gezien het enorme enthousiasme voor dit onderwerp, zullen wij de komende maanden nieuwe webinars organiseren over dit onderwerp. Wil je op de hoogte blijven van dit aanbod, meld je dan op carend.nl/nieuwsbrief.

Iedereen die een link ontvangen heeft, is ingeschreven voor dit webinar. Heb je je wel ingeschreven, maar geen link ontvangen, mail dan naar info@carend.nl, dan kijken wij met je mee.


Reageer

Alleen geautoriseerde gebruikers kunnen een reactie achterlaten
Heb je al een account? Inloggen
subscribe nos
Ja, houd mij ook op de hoogte
nieuws, webinars en meer

Inschrijving ontvangen!

Vanaf nu ontvangt u onze nieuwsbrief.